Archiv článků
Ú
spěchy studentů
   
J. Hromádko, V. Groot, V. Kunc, J. Rybář Jejich dokument Gedeon Majunke - architekt Tater získal 1. místo v kategorii dokument na přehlídce Prima sezóna Náchod, 3. místo na festivalu MIMO Brno a 3. místo v kategorii dokument na festivalu Český videosalon Hradec Králové.
Zhlédnout můžete na youtube.com

Lucie Korečková Mladoboleslavský maratón konaný dne 9. června 2012 - 3. místo  
http://www.temadne.cz/FotoMaraton.aspx
 
David Vigner Film "Božena" byl zařazen do programu 13. Medzinárodní filmový festival Bratislava probíhajícího ve dnech 4.11. - 9.11.2011.
 
Ondřej Janek Soutěž Lezecké Revue: 3.místo v kategorii Experimentální fotografie
na lezecké téma
(koláže, montáže, reklamní fotografie…)

David Vigner
Kryštof Jankovec
Lucie Konvalinková
Jejich maturitní práce běžela na TV Nova v bloku filmů "Noc filmových nadějí" 
dne 24.června 2011, kde David Vigner s filmem "Božena" získal 1. místo v divácké soutěži.
Lucie Konvalinková
Soutěž firmy OSPAP a.s. - grafický návrh plakátu: 3.místo
 
Adam Profous Student 1.ročníku získal v celostátní soutěži Brontosaurus: "Máme rádi přírodu" 2.místo v kategorii Fotografie/střední a vysoké školy  
 
Kryštof Jankovec
Tomáš Bartoň
Jejich videoklip "Filip Šubr - My to zvládnem"  běžel opakovaně v hlavním vysílacím čase na TV Óčko v pořadu CZ&SK. Videoklip stále běží.
Petr Slanina Literární soutěž o Českém ráji; Získal svým příspěvkem, který bude otištěn v Turistických novinách Český ráj 2011 (v prodeji na začátku května), 3.místo!
Alena Haboňová
Ludmila Trnková
V soutěži mladých fotografů do 25 let "Co je to doma" získaly naše studentky 1. ročníku hned první dvě místa: Alena HABOŇOVÁ - 1. místo a Ludmila TRNKOVÁ - 2. místo.
Michaela Špůrová Získala 8. místo ve 2. ročníku fotografické soutěže Mladoboleslavský fotomaraton, který proběhl v sobotu 2. října 2010 a jehož tématem bylo umění v ulicích a estetika veřejného prostoru.
Jitka Žáčková 
Petr Slanina
Jitka Žáčková v soutěži Náš kraj obsadila v kategorii středních škol se svou fotografií 4. místo a Petr Slanina v téže soutěži se svou fotografií obsadil 9. - 10. místo.
Filip Borkenstein Fotografická soutěž Společnosti Kultura města Mladá Boleslav "Vytvořte kalendář"
Oceněná fotografie
Lukáš Veverka Soutěž firmy OSPAP a.s.: Získal cenu poroty za návrh kalendáře, kterou si převzal 6.června 2010 na slavnostní vernisáži výstavy vybraných soutěžních prací v Galerii Dílny ručního papíru v Litoměřicích. (Fotografie z předání cen)