Volná místa


Hledáme vhodného kandidáta/ku na místo ředitele školy.  Nástup do zaměstnání dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní poměr je na plný pracovní úvazek. Požadavky: potřebné vzdělání dle požadavků na výkon funkce viz. školský zákon o pedagogických pracovnících  (vysokoškolské pedagogické vzdělání), praxe na obdobné pozici min.1 rok.  Své životopisy zasílejte na emailovou adresu  hirman.pavel@fofitv.cz.

Hledáme vhodného kandidáta/ku na místo zástupce ředitele. Nástup do zaměstnání dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní poměr je na plný úvazek. Požadavky: potřebné vzdělávání dle požadavků na výkon funkce viz školský zákon o pedagogických pracovnících (vysokoškolské pedagogické vzdělávání), praxe na obdobné pozici min. 1 rok. Své životopisy zasílejte na emailovou adresu hirman.pavel@fofitv.cz.

Hledáme vhodného kandidáta/ku na místo Učitele všeobecných předmětů.  Nástup do zaměstnání dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou.  Požadavky: potřebné vzdělání dle požadavků na výkon funkce viz. školský zákon o pedagogických pracovnících (vysokoškolské pedagogické vzdělání), praxe na obdobné pozici min.1 rok.  Své životopisy zasílejte na emailovou adresu  hirman.pavel@fofitv.cz.

Hledáme vhodného kandidáta/ku na místo Vychovatele v domově mládeže.  Nástup do zaměstnání dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou.  Požadavky: potřebné vzdělání dle požadavků na výkon funkce, praxe na obdobné pozici min.1 rok.  Své životopisy zasílejte na emailovou adresu  hirman.pavel@fofitv.cz.